Over ons

Match to Work is actief in 6 verschillende regio’s in Nederland: Metropool Amsterdam, Alkmaar, Breda/Dordrecht, Leiden/Den Haag,  Schiphol & Noord Nederland. Hieronder stellen wij de contactpersonen van de regio's voor. 


Bernadet van Veldhuizen

Match to Work Nederland 
Oprichter 
Voorzitter Amsterdam, Schiphol, Leiden, Duin & Bollenstreek en Den Haag
✉ bernadet@matchtowork.nl
✆ 06 - 12 10 93 40 
https://www.linkedin.com/in/bvanveldhuizen/

Hester Fiks

Arbeidsmarktspecialist @ UWV Amsterdam 
Voorzitter Amsterdam & Schiphol
✉ hester@matchtowork.nl
✆ 06 - 20 54 99 28
https://www.linkedin.com/in/hesterfiks/

Liesbeth Kramer

Arbeidsmarktspecialst @ HVC 
Voorzitter Dordrecht & Alkmaar 
✉ l.kramer@hvcgroep.nl
✆ 06 - 48 98 02 60
https://www.linkedin.com/in/liesbethkramer/

Godelief Merx

Arbeidsmarktspecialist @ Arriva
Voorzitter Dordrecht
✉ godelief.merx@arriva.nl
✆ 06 - 55 42 57 29


Marco van der meulen

Mobiliteitsregisseur | eigenaar
Voorzitter Noord Nederland (Friesland, Groningen en Drenthe)
✉ marco@demobiliteitsregisseur.nl
✆ 06 - 30 77 26 61
https://www.linkedin.com/in/marcovandermeulen/

https://demobiliteitsregisseur.nl/

Jorg duursma

Arbeidsmarktmakelaar @ Trac-4 | eigenaar
Voorzitter Noord Nederland (Friesland, Groningen en Drenthe)
✉ jorg@trac-4.nl
✆ 06 - 12 81 19 85

https://www.linkedin.com/in/jorgduursma/